Трекпад
Apple Magic Trackpad 2
Відео 18Фото 9 |
Apple Magic Trackpad 2 |
|
Підтримка технології Force Touch (розпізнавання сили натискання).
Підключення по Bluetooth.
Живлення від вбудованого акумулятора.
Кабель для зарядки в комплекті.
Розташування порту дозволяє заряджати тачпад під час роботи.
Тачпад сумісний з Mac OS X не старше 10.11, має модуль Bluetooth.
Прогресивний тачпад, розроблений для використання з комп'ютерами Mac. Оснащений робочою поверхнею, повністю виконаною зі скла, причому в порівнянні з попередньою моделлю розмір цієї поверхні став більше на третину. А multitouch-сенсор доповнився можливістю розпізнавання сили натискання (Force Touch), що ще більше розширило різноманітність команд. Крім того, відсік для батарей AA тачпад Apple Magic Trackpad 2 замінили вбудованим акумулятором, що дало змогу значно знизити профіль. Підключення здійснюється через Bluetooth, а комп'ютер повинен працювати під управлінням OS X 10.11 або більш нової.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Magic Trackpad 2
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
New Unused Apple Magic Trackpad 2 Silver 2nd Gen Bluetooth Wireless Genuin | 680 zł |
Apple Magic Trackpad 3 Multi-Touch Surface-BLACK, MMMP3AM/A, A1535, Sealed | 460 zł |
Apple Magic Trackpad 3 Multi-Touch Service, MMMP3AM/A A1535 - BLACK, Seale | 460 zł |
APPLE Magic Trackpad A1535 NEW in Box MK203AM/A USB-C to Lightning Cable W | 592 zł |
Apple A1535 MJ2R2LL/A Magic Trackpad 2 (Silver) w/Retail Box - New | 376 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мишки Apple Magic Trackpad 2:
- Force-Touch — розпізнавання різних рівнів тиску на поверхню трекпада
- Multi-Touch — розпізнає одночасний дотик в декількох точках, що дозволяє використовувати більше одного пальця і дає додаткові функції під час роботи з веб-сторінками та документами (наприклад, зум, перегортання сторінок чи зображень, перемикання між додатками тощо)
- Сумісність: Mac з підтримкою Bluetooth і операційною системою OS X 10.11 або новіше
- В комплекті Lightning/USB кабель для зарядки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →