Gładzik
Apple Magic Trackpad 2
Wideo 18Zdjęcia 9 |
Apple Magic Trackpad 2 |
|
Obsługa technologii Force Touch (rozpoznawanie siły nacisku).
Połączenie Bluetooth.
Zasilanie z wbudowanego akumulatora.
Kabel do ładowania w zestawie.
Lokalizacja portu umożliwia ładowanie touchpad w czasie pracy.
Touchpad jest kompatybilny z Mac z OS X nie starsze niż 10.11, posiadającym moduł Bluetooth.
Zaawansowany touchpad przeznaczony do użytku z komputerami Mac. Wyposażony w powierzchnię roboczą w całości wykonanej ze szkła, a w porównaniu z poprzednim modelem rozmiar tej powierzchni stał większy o jedną trzecią. A multitouch-sensor uzupewnił się możliwością rozpoznawania siły nacisku (Force Touch), co jeszcze bardziej powiększyło różnorodność zaleceń. Ponadto komora baterii AA w touchpadzie Apple Magic Trackpad 2 została zastąpiona wbudowaną baterią, co znacznie obniżyło profil. Podłączenie odbywa się za pomocą Bluetooth, a komputer musi pracować pod systemem OS X 10.11 lub nowszej.
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apple Magic Trackpad 2
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Unused Apple Magic Trackpad 2 Silver 2nd Gen Bluetooth Wireless Genuin | 680 zł |
Apple Magic Trackpad 3 Multi-Touch Surface-BLACK, MMMP3AM/A, A1535, Sealed | 460 zł |
Apple Magic Trackpad 3 Multi-Touch Service, MMMP3AM/A A1535 - BLACK, Seale | 460 zł |
APPLE Magic Trackpad A1535 NEW in Box MK203AM/A USB-C to Lightning Cable W | 592 zł |
Apple A1535 MJ2R2LL/A Magic Trackpad 2 (Silver) w/Retail Box - New | 376 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości myszki Apple Magic Trackpad 2:
- Force-Touch - rozpoznaje różne poziomy nacisku na powierzchnię gładzika
- Multi-Touch - rozpoznaje jednoczesne dotknięcie w kilku punktach, co pozwala na użycie więcej niż jednego palca i zapewnia dodatkowe funkcje podczas pracy ze stronami internetowymi i dokumentami (na przykład powiększanie, obracanie stron lub obrazów, przełączanie między aplikacjami itp.)
- Zgodność: Mac z obsługą Bluetooth i systemem OS X 10.11 lub nowszym
- Zawiera kabel do ładowania Lightning / USB
PolecamyPorównaj w tabeli →