Електрочайник Alessi Plisse MDL06G сірий
Фото 8 |
Alessi Plisse MDL06G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alessi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alessi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi Plisse MDL06G сірий
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alessi Plissé MDL06 G czajnik elektryczny z żywicy termoplastycznej szary | 372 zł |
Czajnik elektryczny Alessi Plisse Grey, 1.7 l | 475 zł |
Czajnik Elektryczny, Szary; 1,7 L - Alessi | 475 zł |
Alessi Czajnik elektryczny 1,7l Alessi szary | 475 zł |
Czajnik elektryczny ALESSI MDL06 G | 475 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Alessi Plisse MDL06G
Ціни на Alessi Plisse MDL06G |
---|---|---|---|---|
Alessi Plisse MDL06W білий | від 355 zł | 7 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06GR зелений | від 440 zł | 5 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06G сірий | від 372 zł | 9 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06R червоний | від 397 zł | 8 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06B чорний | від 373 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →