Ваги Alessi MDL16 B
Фото 6 |
Alessi MDL16 B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi MDL16 B
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alessi Plissé MDL16 B - designerska cyfrowa waga kuchenna z uchwytem ścien | 297 zł |
Cyfrowa Waga Kuchenna, Czarna - Alessi | 326 zł |
Alessi Plisse MDL16 B Tarowanie 5kg | 299 zł |
Alessi Plisse MDL16 B Tarowanie 5kg | 299 zł |
Модификації Alessi MDL16 B
Ціни на Alessi MDL16 B |
---|---|---|---|---|
Alessi MDL16 W | від 299 zł | 4 пропозиції | ||
Alessi MDL16 GR | від 299 zł | 4 пропозиції | ||
Alessi MDL16 B | від 297 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →