Електрочайник Alessi MG32 1500 Вт 1.5 л
Фото 10 |
Alessi MG32 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alessi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alessi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi MG32 1500 Вт 1.5 л
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alessi MG32 AZ czajnik elektryczny i bezprzewodowy ze stali nierdzewnej uc | 1 049 zł |
Czajnik Elektryczny, Bezprzewodowy, Niebieski Uchwyt, Ptaszek - Alessi | 1 320 zł |
Alessi czajnik elektryczny, bezprzewodowy, czarny uchwyt, ptaszek | 1 316 zł |
Czajnik elektryczny MG32 niebieska rączka | 1 320 zł |
Czajnik elektryczny ALESSI MG32 W | 1 320 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →