Електрочайник Alessi Plisse MDL06/1W білий
Відео 1Фото 8 |
Alessi Plisse MDL06/1W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alessi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alessi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi Plisse MDL06/1W білий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alessi MDL06/1WUK Plissé czajnik elektryczny z żywicy termoplastycznej Bia | 303 zł |
Plisse- Czajnik elektryczny, Biały 1 L - Alessi | 427 zł |
Alessi Czajnik elektryczny 1l Plisse Alessi biały | 392 zł |
Czajnik elektryczny ALESSI Plisse MDL06/1 W | 427 zł |
Alessi MDL061W 1l 2400W | 399 zł |
Czajnik elektryczny Alessi Plisse White, 1 l | 399 zł |
Alessi Plissé MDL06/1 W - czajnik elektryczny z żywicy termoplastycznej wt | 379 zł |
Відеоогляди
Модификації Alessi Plisse MDL06/1W
Ціни на Alessi Plisse MDL06/1W |
---|---|---|---|---|
Alessi Plisse MDL06/1W білий | від 303 zł | 8 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06/1GR зелений | від 336 zł | 5 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06/1G сірий | від 318 zł | 7 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06/1R червоний | від 346 zł | 10 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06/1B чорний | від 313 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →