Електрочайник Alessi Plisse MDL06/1G сірий
Відео 1Фото 6 |
Alessi Plisse MDL06/1G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alessi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alessi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alessi Plisse MDL06/1G сірий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alessi Plissè MDL06/1 G - designerski czajnik elektryczny z żywicy termopl | 336 zł |
Czajnik elektryczny ALESSI Plisse MDL06/1 G | 427 zł |
Plisse - Czajnik elektryczny, szary 1 L - Alessi | 427 zł |
Alessi Czajnik elektryczny 1l Plisse Alessi szary | 427 zł |
Alessi MDL061G 1l 2400W | 399 zł |
Alessi Czajnik Elektryczny Plissé grau | 389 zł |
Відеоогляди
Модификації Alessi Plisse MDL06/1G
Ціни на Alessi Plisse MDL06/1G |
---|---|---|---|---|
Alessi Plisse MDL06/1W білий | від 294 zł | 7 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06/1GR зелений | від 336 zł | 5 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06/1G сірий | від 336 zł | 7 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06/1R червоний | від 346 zł | 10 пропозицій | ||
Alessi Plisse MDL06/1B чорний | від 336 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →