Блок живлення Akyga Basic AK-B1-550
Фото 4 |
Akyga Basic AK-B1-550 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akyga 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akyga.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akyga Basic AK-B1-550
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Akyga Basic AK-B1-550 OB-ZAS-AKY-006 | 117 zł |
Zasilacz ATX AK-B1-550 550W | 121 zł |
Zasilacz Akyga Basic AK-B1-550 (550 W; Pasywne; 120 mm) | 152 zł |
Akyga Ak-b1-550 550w Power Supply Posrebrzany | 131 zł |
Akyga Basic 550W | 118 zł |
Zasilacz Akyga Basic AK-B1-550 (550 W; Pasywne; 120 mm) | 130 zł |
Модификації Akyga Basic
Ціни на Akyga Basic |
---|---|---|---|---|
Akyga Basic AK-B1-400 | від 76 zł | 11 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-420 | від 81 zł | 7 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-450 | від 92 zł | 11 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-500E | від 96 zł | 11 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-500 | від 97 zł | 11 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-550 | від 117 zł | 7 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-600 | від 138 zł | 9 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-700 | від 166 zł | 9 пропозицій | ||
Akyga Basic AK-B1-950 | від 249 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →