Zasilacz Akyga Basic AK-B1-550
Zdjęcia 4 |
Akyga Basic AK-B1-550 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akyga 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akyga.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akyga Basic AK-B1-550
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akyga Basic AK-B1-550 OB-ZAS-AKY-006 | 117 zł |
Zasilacz AKYGA AK-B1-550 550W | 120 zł |
Zasilacz ATX AK-B1-550 550W | 121 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Akyga Basic
Ceny na Akyga Basic |
---|---|---|---|---|
Akyga Basic AK-B1-400 | od 76 zł | 10 oferty | ||
Akyga Basic AK-B1-420 | od 81 zł | 10 oferty | ||
Akyga Basic AK-B1-450 | od 92 zł | 14 oferty | ||
Akyga Basic AK-B1-500E | od 96 zł | 14 oferty | ||
Akyga Basic AK-B1-500 | od 97 zł | 9 oferty | ||
Akyga Basic AK-B1-550 | od 117 zł | 10 oferty | ||
Akyga Basic AK-B1-600 | od 138 zł | 12 oferty | ||
Akyga Basic AK-B1-700 | od 166 zł | 12 oferty | ||
Akyga Basic AK-B1-950 | od 249 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →