Карта пам'яті Agfa CompactFlash 8 ГБ (10433)
Agfa CompactFlash 8Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agfa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agfa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agfa CompactFlash 8 ГБ
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Agfa Photo - flash memory card - 8 GB - CompactFlash | 100 zł |
Karta AgfaPhoto Compact Flash 8 GB (10433) | 83 zł |
Agfa Compact Flash 8gb High Speed 233x Mlc Memory Card Czarny 10433 | 78 zł |
Модификації Agfa CompactFlash
Ціни на Agfa CompactFlash |
---|---|---|---|---|
Agfa CompactFlash 4 ГБ | від 85 zł | 2 пропозиції | ||
Agfa CompactFlash 8 ГБ | від 78 zł | 3 пропозиції | ||
Agfa CompactFlash 16 ГБ | від 104 zł | 2 пропозиції | ||
Agfa CompactFlash 32 ГБ | від 149 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо