Karta pamięci Agfa CompactFlash 8 GB (10433)
Agfa CompactFlash 8Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Agfa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Agfa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Agfa CompactFlash 8 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agfa Photo - flash memory card - 8 GB - CompactFlash | 100 zł |
Karta AgfaPhoto Compact Flash 8 GB (10433) | 83 zł |
Agfa Compact Flash 8gb High Speed 233x Mlc Memory Card Czarny 10433 | 78 zł |
Modyfikacje Agfa CompactFlash
Ceny na Agfa CompactFlash |
---|---|---|---|---|
Agfa CompactFlash 4 GB | od 85 zł | 2 oferty | ||
Agfa CompactFlash 8 GB | od 78 zł | 3 oferty | ||
Agfa CompactFlash 16 GB | od 104 zł | 2 oferty | ||
Agfa CompactFlash 32 GB | od 149 zł | 1 oferta |
Polecamy