Блок живлення Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W
Відео 8Фото 8 |
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W 2020 рікAero |
|
Блок живлення із сертифікатом 80+ Bronze допоможе знайти компроміс між ціною та продуктивністю комп'ютерного складання. Це порівняно недороге рішення, що забезпечує стабільне, надійне та безпечне електроживлення комплектуючих. Блок побудований з використанням високоякісних твердотільних конденсаторів японського виробництва, які легко витримують роботу в умовах навіть найвищого нагріву.
У цій моделі використовується єдина лінія електроживлення 12, що виключає паразитні втрати напруги. Блок живлення Aerocool Aero Bronze 750W отримав перетворювач DC-DC, завдяки якому енергосистема набуває максимально високого ККД. З таким блоком вдасться побудувати продуктивну ігрову чи потужну робочу систему. У переліку інтерфейсів моделі можна знайти відразу два конектори CPU із підключенням за схемою 4+4 pin. Передбачено чотири окремі роз'єми 6+2 pin, призначені для електроживлення графічного прискорювача. Блок здатний мінімізувати робочий шум – вентилятор практично не чути, коли комп'ютер працює з низьким або середнім навантаженням. Цей блок живлення добре сумісний із сучасними комп'ютерними корпусами, у яких відсік БЖ знаходиться у нижній частині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aerocool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aerocool.
Купити Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W
Aerocool Aero Bronze 750W 80 Plus Certified Power Supply Unit ACPB-AR75AEC | 856 zł |
Zasilacz Aerocool Aero 750W (ACPB-AR75AEC.11) | 371 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Aerocool AERO 80+ bronze 750W ATX ACPB-AR75AEC.11 - | 347 zł |
Модификації Aerocool Aero Bronze
Ціни на Aerocool Aero Bronze |
---|---|---|---|---|
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 550W | від 251 zł | 4 пропозиції | ||
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 600W | від 288 zł | 1 пропозиція | ||
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 700W | від 353 zł | 1 пропозиція | ||
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W | від 347 zł | 3 пропозиції |