Zasilacz Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W 2020 rokAero |
|
Zasilacz z certyfikatem 80+ Bronze pomoże Ci znaleźć kompromis między ceną a wydajnością komputera. Jest to stosunkowo niedrogie rozwiązanie, które zapewnia stabilne, niezawodne i bezpieczne zasilanie komponentów. Urządzenie zbudowane jest z wysokiej jakości kondensatorów litych japońskiej produkcji, które z łatwością wytrzymują nawet najwyższe temperatury. Model ten wykorzystuje pojedynczą linię zasilającą 12 V, co eliminuje pasożytnicze straty napięcia.
Zasilacz Aerocool Aero Bronze 750W otrzymał przetwornicę DC-DC, dzięki której system zasilania uzyskuje najwyższą możliwą wydajność. Z takim blokiem będzie można zbudować wydajną grę lub potężny system pracy. Na liście interfejsów modelu można znaleźć dwa złącza procesora jednocześnie z połączeniem 4 + 4 pin. Do zasilania akceleratora grafiki służą cztery oddzielne złącza 6+2 pinowe. Urządzenie jest w stanie zminimalizować hałas podczas pracy - wentylator jest prawie niesłyszalny, gdy komputer pracuje przy niskim lub średnim obciążeniu. Ten zasilacz jest dobrze kompatybilny z nowoczesnymi obudowami komputerowymi, w których wnęka zasilacza znajduje się na dole.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aerocool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aerocool.
Kup Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W
Aerocool Aero Bronze 750W 80 Plus Certified Power Supply Unit ACPB-AR75AEC | 856 zł |
AeroCool AERO 750W (80+ Bronze) Zasilacz do komputera - 750 wat - 120 mm - | 349 zł |
Zasilacz Aerocool Aero 750W (ACPB-AR75AEC.11) | 371 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Aerocool AERO 80+ bronze 750W ATX ACPB-AR75AEC.11 - | 347 zł |
Modyfikacje Aerocool Aero Bronze
Ceny na Aerocool Aero Bronze |
---|---|---|---|---|
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 550W | od 251 zł | 4 oferty | ||
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 600W | od 288 zł | 1 oferta | ||
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 700W | od 353 zł | 1 oferta | ||
Aerocool Aero Bronze Aero Bronze 750W | od 347 zł | 4 oferty |