Opona zimowa Yokohama Geolandar I/T-S G073 215/60 R17 96Q
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar I/T-S G073 215/60 R17 96Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar I/T-S G073 215/60 R17 96Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar I/TS (G073) (215/60 R17 96Q) F4837 | 658 zł |
Yokohama Geolandar I/TS (G073) ( 215/60 R17 96Q, Nordic compound, RPB ) F4 | 742 zł |
Yokohama Geolandar I/TS (G073) ( 215/60 R17 96Q, Nordic compound, RPB ) | 751 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →