Opona całoroczna Yokohama Geolandar G91 225/60 R17 99V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar G91 225/60 R17 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar G91 225/60 R17 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar G91F MS - 225/60R17 99V - opona letnia 91601710V | 729 zł |
Yokohama Geolandar (G91F) (225/60 R17 99V) F4952 | 567 zł |
Yokohama Geolandar (G91F) ( 225/60 R17 99V ) | 574 zł |
Yokohama Geolandar (G91F) ( 225/60 R17 99V ) F4952 | 567 zł |
Opona Yokohama 225/60R17 G91F 99V - opony terenowe 60171999 | 609 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →