Opona całoroczna Yokohama Geolandar A/T G015 265/70 R17 113T
Wideo 19Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Geolandar A/T G015 265/70 R17 113T 265/70 R17 113 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Geolandar A/T G015 265/70 R17 113T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Geolandar A/T (G015) (265/70 R17 113T) R0482 | 729 zł |
Opona Yokohama 265/70R17 GEOLANDAR A/T G015 113T - opony terenowe R0482 | 659 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( P265/70 R17 113T OWL ) | 724 zł |
Yokohama Geolandar A/T (G015) ( P265/70 R17 113T OWL ) R0482 | 716 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Geolandar A/T G015 265/70 R17 113T
Ceny na Yokohama Geolandar A/T G015 265/70 R17 113T |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar A/T G015 265/70 R17 113T | od 659 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →