Opona letnia Yokohama Advan Sport V105 285/40 R19 103Y
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Yokohama Advan Sport V105 285/40 R19 103Y 285/40 R19 103 Y 285/40 R19 107 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yokohama Advan Sport V105 285/40 R19 103Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yokohama Advan Sport (V105S) (285/40 R19 103Y) R5025 | 1 063 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 285/40 ZR19 (103Y) RPB ) R5025 | 1 170 zł |
Yokohama Advan Sport (V105S) ( 285/40 ZR19 (103Y) RPB ) | 1 185 zł |
Yokohama Advan Sport (V105) ( 285/40 ZR19 (103Y) RPB ) F7325 | 1 975 zł |
Yokohama Advan Sport (V105) ( 285/40 ZR19 (103Y) RPB ) | 1 998 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Yokohama Advan Sport V105 285/40 R19 103Y
Ceny na Yokohama Advan Sport V105 285/40 R19 103Y |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Sport V105 285/40 R19 103Y | od 1 063 zł | 5 oferty | ||
Yokohama Advan Sport V105 285/40 R19 107Y | od 549 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →