Opona letnia Yokohama Advan Fleva V701 245/40 R18 97W
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Yokohama Advan Fleva V701 245/40 R18 97W 245/40 R18 97 W |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yokohama 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yokohama.
Kup Yokohama Advan Fleva V701 245/40 R18 97W
Yokohama Advan Fleva V701 (245/40 R18 97W) R0384 | 526 zł |
Yokohama Advan Fleva V701 ( 245/40 R18 97W XL RPB ) | 605 zł |
Yokohama Advan Fleva V701 ( 245/40 R18 97W XL RPB ) R0384 | 597 zł |
Opona Yokohama 245/40R18 Advan Fleva V701 97W - opony letnie R0384 | 482 zł |
Linia opon Advan japońskiej firmy Yokohama jest słusznie uważana za flagową. Główny nacisk położono w nim na sportowy charakter, co doskonale widać na przykładzie modelu Fleva V701.
Styl kierunkowy
Opony mają kierunkowy bieżnik z niezniszczalnym żebrem na czole. Bieżnik ma wiele zazębiających się krawędzi, które poprawiają prowadzenie przy dużych prędkościach jazdy. Tak więc okrągłe kanały w kształcie błyskawicy zapewniają odprowadzanie wody, rowki w postaci pazurów wypychają wodę podczas pokonywania zakrętów, a rowki mieczykowate zwiększają dokładność reakcji na polecenia sterujące.
Wysoki poziom bezpieczeństwa
Sprytnie skrojona siatka lamelek wydłuża całkowitą długość systemu odwadniającego. Ponadto różne rodzaje rowków nie są ze sobą połączone, co zwiększa sztywność bieżnika. Dzięki temu model jest całkowicie odporny na aquaplaning i charakteryzuje się niskim oporem toczenia. Dodatkowym atutem jest niski poziom hałasu.
Optymalna równowaga
Mieszanka gumy Yokohama Advan Fleva V701 jest „doprawiona” krzemionką, olejkiem pomarańczowym i funkcjonalnymi polimerami. Co to robi? Przynajmniej równowaga między niezawodnością trakcji, oszczędnością paliwa i trwałością. Opona nie zgubi się ani w ruchu miejskim, ani na autostradzie, ani na krętych górskich serpentynach.
Modyfikacje Yokohama Advan Fleva V701 245/40 R18 97W
Ceny na Yokohama Advan Fleva V701 245/40 R18 97W |
---|---|---|---|---|
Yokohama Advan Fleva V701 245/40 R18 97W | od 482 zł | 4 oferty |