Літня шина Sava Intensa UHP 2 245/40 R18 97Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa UHP 2 245/40 R18 97Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa UHP 2 245/40 R18 97Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sava Intensa UHP 2 (245/40 R18 97Y) 532795 | 590 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 245/40 R18 97Y XL ) | 489 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 245/40 R18 97Y XL ) 579757 | 499 zł |
Sava Intensa UHP 2 (245/40 R18 97Y) 579757 | 449 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 245/40 R18 97Y XL ) 532795 | 773 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 245/40 R18 97Y XL ) | 978 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →