Hulajnoga Yedoo Steel S1616
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Yedoo Steel S1616 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yedoo Steel S1616
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yedoo S1616 hulajnoga do 150 kg z oponami pneumatycznymi 16/16 Kickscooter | 1 695 zł |
Yedoo, Hulajnoga miejska, Steel S1616 16', Czarny | 1 549 zł |
Yedoo, Hulajnoga miejska, Yedoo Steel S1616 16', Zielony | 1 549 zł |
Yedoo, Hulajnoga miejska, Yedoo Steel S1616 16', Pomarańczowy | 1 549 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →