Kickboard Micro Maxi Deluxe
Wideo 12Zdjęcia 15 |
Micro Maxi Deluxe |
|
Stabilna i niezawodna trójkołowa hulajnoga dla dzieci średniej klasy. Charakterystyczne cechy produktu to kolorowy design, gumowana antypoślizgowa podstawa i odblaskowe naklejki. Model przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5 lat i starszych i może wytrzymać obciążenie do 70 kg, dzięki czemu jest dobrym wyborem dla dzieci niemal każdego wzrostu. Hulajnoga dziecięca Micro Maxi Deluxe jest wyposażona w 4 kółka z poliuretanu, które zapewniają maksymalną stabilność i niezawodność.
Rozmiar kół pozwala dobrze pokonywać małe dziury i nierówności nawierzchni drogi, a sam materiał jest odporny na uszkodzenia zewnętrzne. Aby zwiększyć żywotność, producent wyposażył hulajnogę w łożyska ABEC 5. Zapewniają one nie tylko płynną pracę kół, ale także pomagają szybko nabrać prędkości. Ponadto, aby kontrolować prędkość, hulajnoga została uzupełniona o hamulec nożny, który szybko reaguje na naciśnięcie stopy i błyskawicznie zwalnia. Wraz ze wzrostem dziecka może zajść konieczność dostosowania wysokości kickboardu, dla którego istnieje system regulacji wysokości kierownicy, który umożliwia korzystanie z tego samego modelu kilku osobom lub jednemu dziecku w różnym wieku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micro.
Kup Micro Maxi Deluxe
Wszystkie ceny 67 →Micro Maxi Deluxe hulajnoga czarna/szara 5-12 lat regulowana łodyga podnie | 667 zł |
Micro Maxi Deluxe - Navy | 575 zł |
Hulajnoga dziecięca Micro Maxi Deluxe Pink 2021 | 609 zł |
Micro - Składana trójkołowa hulajnoga ze świecącymi kołami Maxi Deluxe LED | 799 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Maxi Deluxe aqua | WYSYŁKA W 24H | 30 | 610 zł |