Кикборд Micro Mini 3in1 Deluxe Plus
Фото 16 |
Micro Mini 3in1 Deluxe Plus |
|
3 варіанти самокату: без батьківської ручки, з батьківською ручкою та кікборд.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Micro Mini 3in1 Deluxe Plus
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Micro Mini 3w1 Deluxe Plus Ruby Pink MD0056 | 542 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini Micro 3in1 Deluxe Plus ice blue | 570 zł |
Mini Micro Deluxe 3w1 Plus, hulajnoga trójkołowa, Ruby Red | 699 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini 3in1 Deluxe Plus blue | WYSYŁKA | 570 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini 3in1 Deluxe Plus blue | WYSYŁKA | 570 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →