Kickboard Micro Mini 3in1 Deluxe Plus
Zdjęcia 16 |
Micro Mini 3in1 Deluxe Plus |
|
3 opcje hulajnogi: bez uchwytu dla rodzica, z uchwytem dla rodzica i kickboardem.
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micro Mini 3in1 Deluxe Plus
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micro Mini 3w1 Deluxe Plus Ruby Pink MD0056 | 542 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini Micro 3in1 Deluxe Plus ice blue | 570 zł |
Mini Micro Deluxe 3w1 Plus, hulajnoga trójkołowa, Ruby Red | 699 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini 3in1 Deluxe Plus blue | WYSYŁKA | 570 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini 3in1 Deluxe Plus blue | WYSYŁKA | 570 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →