Кикборд Micro Mini Deluxe
Фото 12 |
Micro Mini Deluxe |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micro.
Купити Micro Mini Deluxe
Усі ціни 66 →Mini Micro Deluxe - Violet anodisé MMD004 | 449 zł |
Micro Mini Deluxe - Purple | 445 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini Deluxe apricot | WYSYŁKA W 24H | | 450 zł |
Mini Micro Deluxe, składana, hulajnoga trójkołowa, Ruby Red | 460 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini Deluxe ruby red | WYSYŁKA W 24H | 450 zł |
Самокати Micro — мабуть, одні з найбільш поширених завсідників дитячих майданчиків. Дітям у віці від 2 до 5 років доведеться пору модель Mini Deluxe, представлена на полицях магазинів у двох десятках кольорів на будь-який смак і колір.
Комфортна посадка
Швейцарська «конячка» поставлена на трійцю поліуретанових коліс (два спереду і один ззаду), які сприяють кращому втриманню рівноваги маленького гонщика. Ніжками малюк стає на деку з антиковзким покриттям, зміцнити загальне позитивне враження про моделі покликана регульована по висоті рульова стійка (48-68 см). В один присід її можна витягти з «тіла» Micro Mini Deluxe для більшої зручності зберігання або транспортування самоката в багажнику авто.
Легка, як пушинка
Модель здатна прийняти на борт райдерів ваговій категорії до 35 кг Притому власний вагу самоката ледь досягає 2 кг, а значить маленькому чаду буде необтяжливо котити кикборд власноруч. Ось тільки ближче до першого полуюбилею «вершника» самокат попроситься на заміну — діти старше 5 років швидко виростають з моделі.
«Вірний кінь»
При належному зверненні кикборд прослужить не одному поколінню дітей — ламатися в його конструкції по суті нічому. Основа самоката виготовлено з міцного нетоксичного пластику, посиленого скловолокном. Також «живучістю» славиться рульова стійка з похило-поворотним механізмом. Але головне, що «вірний кінь» дарує малюкам радість, почуття самостійності і незабутні емоції від покатушок.