Hulajnoga Yedoo Dragstr
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Yedoo Dragstr |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yedoo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yedoo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yedoo Dragstr
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yedoo Dragstr - hulajnoga o wadze do 150 kg z nadmuchiwanymi oponami 20/20 | 2 175 zł |
Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, czarna | 2 399 zł |
Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, zielona | 2 399 zł |
Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, czerwona | 2 399 zł |
Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, biała | 2 399 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →