Самокат Yedoo Dragstr
Відео 1Фото 4 |
Yedoo Dragstr |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yedoo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yedoo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yedoo Dragstr
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yedoo Dragstr - hulajnoga o wadze do 150 kg z nadmuchiwanymi oponami 20/20 | 2 175 zł |
Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, czarna | 2 399 zł |
Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, zielona | 2 399 zł |
Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, czerwona | 2 399 zł |
Yedoo, Hulajnoga dla dorosłych, Dragstr, biała | 2 399 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →