Dalmierz laserowy Yato YT-73127
Zdjęcia 6 |
Yato YT-73127 40 m60 m |
|
Złącze USB-C do ładowania. Płaszczyzny odniesienia do pomiaru - 3.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-73127
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-73127 | 294 zł |
Dalmierz laserowy YATO YT-73127 | 229 zł |
Dalmierz laserowy YT-73127 Yato | 259 zł |
YATO Yato Dalmierz laserowy 60m yt-73127 | 302 zł |
pokaż 6 ofert
Możliwości modelu:
- Pomiar powierzchni/objętości
- Pomiar pośredni (twierdzenie Pitagorasa)
- Funkcja dodawania/odejmowania
- Pomiar pojedynczy/ciągły
- Funkcja pamięci (ostatnie 20 pomiarów)
- Funkcja pomiaru pochylenia
Modyfikacje Yato YT-73127
Ceny na Yato YT-73127 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-73126 | od 199 zł | 8 oferty | ||
Yato YT-73127 | od 222 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →