Klucz udarowy Yato YT-09528
Zdjęcia 3 |
Yato YT-09528 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-09528
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-09528 PNEUMATIC SPANNER 1/2" 1000NM | 304 zł |
YATO Yato Klucz udarowy pneumatyczny 1/2' 1000nm 09528 | 267 zł |
Klucz udarowy Yato YT-09528 6.3 bar 1/2" | 210 zł |
Klucz udarowy pneumatyczny YATO 1/2' YT-09528 | 227 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →