Powerbank Xiaomi Zmi Power Bank Pro 20000 (QB823)
Zdjęcia 17 |
Xiaomi Zmi Power Bank Pro 20000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Zmi Power Bank Pro 20000
Wszystkie ceny 12 →Powerbank Xiaomi ZMI Pro QB823 QB823 PRO (EXTRALINK | 399 zł |
Xiaomi Power Bank ZMI Pro QB823 20000 mAh 65W AK-MOB-XIA-026 | 239 zł |
Powerbank XIAOMI Zmi Pro QB823 20000mAh 65W Niebieski | 350 zł |
XIAOMI Extralink ZMI Pro 20000 Power bank QB823 | Powerbank | 20000 mAh, 6 | 399 zł |
Pojemność 20000 mAh
Marka Zmi rozkwitła pod skrzydłami Xiaomi i obecnie często produkuje powerbanki jeszcze ciekawsze niż firma-matka. Na przykład bohater tej recenzji Zmi QB823 celuje w najlepsze banki mocy na każdą okazję. Posiada wystarczający zapas energii (pojemność nominalna 20 000 mAh), obsługuje wszystkie popularne formaty szybkiego ładowania (Quick Charge, Power Delivery, Samsung Adaptive Fast Charging i Huawei Fast Charge Protocol), a ustawiona siła prądu i napięcie wyjściowe pozwalają na szybkie ładuj dowolne gadżety do laptopów i Nintendo Switch.
Obsługa wszystkich popularnych standardów szybkiego ładowania
Akcesorium posiada trzy złącza. Dwa z nich to USB A o mocy do 18W. Trzeci to USB C, który działa na wejściu i wyjściu. Obsługuje maksymalną moc 65 W, co wystarczy do zasilania laptopa z obsługą ładowania USB C. Przykładowo, konwencjonalny MacBook Pro 13 naładuje się do pełna w 110 minut, a pojemność baterii wystarczy na pełne naładowanie. Nawiasem mówiąc, gdy kilka urządzeń jest podłączonych jednocześnie, moc prawie nie spada i osiąga 60 watów dla wszystkich portów.
Funkcja koncentratora USB
Równie ważną cechą ZMI QB823 jest funkcja huba USB, aktywowana przez dwukrotne wciśnięcie przycisku zasilania. Umożliwia podłączenie power banku do laptopa przez USB C i wykorzystanie dwóch portów USB A do podłączenia pendrive'ów i innych akcesoriów. Przydaje się, jeśli laptop ma tylko 2 - 3 porty i są one zawsze zajęte. I na koniec pochwalmy tradycyjnie sensowny design: zaokrąglone obudowa z niebieskiego plastiku, przyjemne w dotyku, przypomina nieco high-tech papierośnicę lub obudowa na designerskie okulary. Biorąc to wszystko pod uwagę, cena 80 dolarów (prawie 2 razy droższa od „zwykłego” powerbanku Xiaomi) wydaje się bardziej niż uzasadniona.