Powerbank Xiaomi Power Bank 22.5W 10000
Zdjęcia 7 |
Xiaomi Power Bank 22.5W 10000 |
|
Debiutant roku 2023, power bank popularnej marki Xiaomi, to budżetowe akcesorium do energetyzowania urządzeń mobilnych. Model wykonany jest w stylowej aluminiowej obudowie o grubości 15 mm i wadze około 200 gramów. Wewnątrz „skrywa” akumulator litowo-jonowy o pojemności 10 000 mAh (czyli 37 Wh). Wydajność, biorąc pod uwagę straty konwersji, wynosi około 55%, co oznacza, że \u200b\u200bużywając przenośnej baterii, można naładować prawie każdy „długo grający” smartfon z Androidem w przybliżeniu raz lub do 2 razy iPhone'a z aktualnej gamy modeli.
Powerbank Xiaomi Power Bank 22,5W 10000 wyposażony jest w trzy złącza, a mianowicie dwa wyjścia USB A oraz USB C pracujące „w obie strony” (z kompletem przewodów). Obsługiwane są również aktualne protokoły szybkiego ładowania, w tym Power Delivery 3.0. Podaje się, że bateria może naładować do 20 W smartfonów „apple”, a szczytowa wartość na port (dla innych podłączonych urządzeń) może sięgać 22,5 W. Wśród innych funkcji warto podkreślić wsparcie dla zasilania niskoamperowego (aktywowane dwukrotnym wciśnięciem przycisku), co pozwala wykorzystać power bank do zasilania słuchawek bezprzewodowych, trackerów fitness, zestawów słuchawkowych Bluetooth itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Power Bank 22.5W 10000
Wszystkie ceny 18 →Xiaomi Power Bank 10 000 mAh 225 W Fast Charge Blue EU BHR5884GL | 79 zł |
Xiaomi 22.5W Power Bank 10000 Powerbank - Niebieski - 10000 mAh | 109 zł |
XIAOMI Powerbank 10000 mAh 22.5W AZXIAUAP0010P01 | 93 zł |
Xiaomi Power bank 10000mAh 22.5W AK-MOB-XIA-030 | 65 zł |
Powerbank XIAOMI PB100DPDZM 10000mAh 22.5W Niebieski | 65 zł |