Powerbank Xiaomi Power Bank 22.5W 10000
Фото 7 |
Xiaomi Power Bank 22.5W 10000 |
|
Дебютант 2023 - повербанк популярного бренду Xiaomi - це бюджетний аксесуар для підживлення енергією мобільних пристроїв. Модель виконана у стильному алюмінієвому корпусі товщиною 15 мм та вагою близько 200 грам. Усередині нього "ховається" літій-іонна батарея ємністю 10 000 мАгод (або 37 Вт * год). ККД з урахуванням втрат на перетворення становить близько 55%, тобто за допомогою портативного акумулятора можна приблизно один раз зарядити практично будь-який «довгограючий» Android-смартфон або до 2 разів – Айфон актуального модельного ряду.
Powerbank Xiaomi Power Bank 22.5W 10000 оснащений трьома роз'ємами, а саме двома виходами USB A та працюючим «в обидва боки» USB-C (з комплектним дротом). Також підтримуються актуальні протоколи швидкої зарядки, включаючи Power Delivery 3.0. Заявлено, що "яблучні" смартфони батарея може заряджати з потужністю до 20 Вт, а пікове значення на один порт (для інших підключених пристроїв) здатне досягати 22.5 Вт. З інших особливостей варто виділити підтримку низькоамперного живлення (активується подвійним натисканням на кнопку), що дозволяє використовувати повербанк для живлення бездротових навушників, фітнес-трекерів, Bluetooth-гарнітур і т.д.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Power Bank 22.5W 10000
Усі ціни 14 →Xiaomi Power Bank 10 000 mAh 225 W Fast Charge Blue EU BHR5884GL | 65 zł |
Xiaomi Power bank 10000mAh 22.5W AK-MOB-XIA-030 | 65 zł |
Powerbank XIAOMI PB100DPDZM 10000mAh 22.5W Niebieski | 65 zł |
XIAOMI Xiaomi 22.5W Power bank 10000mAh | Powerbank | PB100DPDZM | 108 zł |