Urządzenie wielofunkcyjne Xerox Altalink C8101
Xerox Altalink C8101
2023 rokAltaLinkLANNFCdruk dwustronnyskanowanie dwustronneautomatyczne skanowanieduży wyświetlaczpamięć RAM ≥ 1.5 GBszybki procesor
Rodzaj:kolorowe, laserowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, NFC, LAN
Rozdzielczość druku:2400х1200 dpi
Skanowanie:600х600 dpi
Druk mono:30 str./min
Druk w kolorze:30 str./min
Liczba wkładów:4 szt.
To urządzenie wielofunkcyjne jest jednostką podstawową, która nie jest kompletnym rozwiązaniem „pod klucz”. Aby aktywować, należy zakupić jeden z zestawów inicjalizacyjnych, który przekształci urządzenie w jedną z wersji C8130/C8135/C8145/C8155.
Wszystkie dane techniczne
Kup Xerox Altalink C8101
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox AltaLink C8130/35 (C8101VT) | 19 605 zł |
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne AltaLink C8145/55 A3 moduł główny C8102VF | 25 200 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Xerox AltaLink C8145/55 (C8102VF) | 24 628 zł |
Różnice w modelach:
- VersaLink C8101VT - jednostka bazowa
- Jednostka podstawowa VersaLink C8102VF z tandemową tacą
PolecamyPorównaj w tabeli →