Wyciskacz do mas Wolfcraft MG 300 (4355000)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Wolfcraft MG 300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wolfcraft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wolfcraft.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wolfcraft MG 300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet do mas uszczelniających WOLFCRAFT MG 300 - Click | 112 zł |
Wyciskacz do mas MG 300 Wolfcraft | 71 zł |
Wolfcraft Mechaniczny pistolet uszczelniający MG 300 (4355000) | 69 zł |
Pistolet do mas uszczelniających WOLFCRAFT MG 300 - Click | 76 zł |
Wyciskacz do mas MG 300 Wolfcraft | 71 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →