Gofrownica WMF Lono Heart Shape
Zdjęcia 8 |
WMF Lono Heart Shape |
|
Płynna regulacja stopnia wypieku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Lono Heart Shape
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wmf 6130245119 Lono Gofrownica 900 W Stal Nierdzewna Cromargan Srebrna | 415 zł |
WMF Gofrownica LONO heartshape | 404 zł |
Gofrownica WMF Lono 415210011 | 449 zł |
WMF ELECTRO Gofrownica 26x22cm WMF Electro Lono czarno-srebrna | 449 zł |
Gofrownica WMF Lono 900 W | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →