Przepływowy podgrzewacz wody Wijas POW-H 12
Wijas POW-H 12 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wijas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wijas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wijas POW-H 12
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przepływowy podgrzewacz wody Wijas POW-H 12 12 kW 0.6 MPa (POW-H12) | 895 zł |
Podgrzewacz Wody Przepływowy Pow-H12 12.0 Kw 400V W | 714 zł |
Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody POW-H 12 | 899 zł |
Modyfikacje Wijas POW-H 12
Ceny na Wijas POW-H 12 |
---|---|---|---|---|
Wijas POW-H 12 | od 714 zł | 4 oferty | ||
Wijas POW-H 15 | od 723 zł | 2 oferty | ||
Wijas POW-H 18 | od 734 zł | 3 oferty | ||
Wijas POW-H 21 | od 734 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →