Karm dla psów Wiejska Zagroda Puppy Lamb with Spinach 20 kg
Zdjęcia 3 |
Wiejska Zagroda Puppy Lamb with Spinach 20 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wiejska Zagroda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wiejska Zagroda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wiejska Zagroda Puppy Lamb with Spinach 20 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Junior Jagnięcina ze szpinakiem 20 kg | 550 zł |
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Junior Jagnięcina ze szpinakiem 20 kg W Z JA | 421 zł |
Karma dla psa WIEJSKA ZAGRODA Junior Jagnięcina ze szpinakiem 20 kg | 550 zł |
Najważniejsze cechy paszy:
- połączenie świeżych i wędlin
- świeży olej z łososia do włosów i skóry
- wsparcie układu odpornościowego i pokarmowego
- groszek jako źródło białka, a także witaminy B i A – źródło żelaza, potasu i magnezu
- nasiona lnu – źródło błonnika pokarmowego
- Yucca schidigera – naturalny składnik, który wpływa na trawienie
Modyfikacje Wiejska Zagroda Puppy Lamb with Spinach
Ceny na Wiejska Zagroda Puppy Lamb with Spinach |
---|---|---|---|---|
Wiejska Zagroda Puppy Lamb with Spinach 2 kg | od 71 zł | 7 oferty | ||
Wiejska Zagroda Puppy Lamb with Spinach 9 kg | od 198 zł | 14 oferty | ||
Wiejska Zagroda Puppy Lamb with Spinach 20 kg | od 421 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →