Karm dla psów Wiejska Zagroda Adult White Fish 2 kg
Zdjęcia 5 |
Wiejska Zagroda Adult White Fish 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wiejska Zagroda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wiejska Zagroda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Najważniejsze cechy paszy:
- połączenie świeżych i wędlin
- świeży olej z łososia do włosów i skóry
- wsparcie układu odpornościowego i pokarmowego
- groszek jako źródło białka, a także witaminy B i A – źródło żelaza, potasu i magnezu
- nasiona lnu – źródło błonnika pokarmowego
- Yucca schidigera – naturalny składnik, który wpływa na trawienie
Modyfikacje Wiejska Zagroda Adult White Fish
Ceny na Wiejska Zagroda Adult White Fish |
---|---|---|---|---|
Wiejska Zagroda Adult White Fish 2 kg | od 95 zł | 1 oferta | ||
Wiejska Zagroda Adult White Fish 9 kg | od 232 zł | 6 oferty | ||
Wiejska Zagroda Adult White Fish 20 kg | od 484 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →