Dysk twardy WD AV-GP WD5000AURX 500 GB 64 MB
Wideo 2 |
WD WD5000AURX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD AV-GP WD5000AURX 500 GB 64 MB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DARMOWA DOSTAWA ! - ! western digital WD WD5000AURX HDD WD AV-GP 3.5inch 5 | 317 zł |
Western Digital Av Wd5000aurx 3.5´´ 500gb Hard Disk Drive Posrebrzany 3.5´ | 312 zł |
Western Digital 500GB 64MB 6Gb/s 5400RPM | 318 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje WD AV-GP WD5000AURX
Ceny na WD AV-GP WD5000AURX |
---|---|---|---|---|
WD AV-GP WD5000AVDS 500 GB 32 MB | od 150 zł | 1 oferta | ||
WD AV-GP WD5000AURX 500 GB 64 MB | od 312 zł | 3 oferty | ||
WD AV-GP WD5000AVVS 500 GB AVVS | od 141 zł | 1 oferta | ||
WD AV-GP WD10EURX 1 TB | od 360 zł | 1 oferta | ||
WD AV-GP WD20EURS 2 TB SATA 2 | od 782 zł | 1 oferta | ||
WD AV-GP WD20EURX 2 TB SATA 3 | od 414 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →