Жорсткий диск WD AV-GP WD30EURS 3 ТБ
Відео 2 |
WD WD30EURS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD AV-GP WD30EURS
Ціни на WD AV-GP WD30EURS |
---|---|---|---|---|
WD AV-GP WD5000AVDS 500 ГБ 32 МБ | від 150 zł | 1 пропозиція | ||
WD AV-GP WD5000AURX 500 ГБ 64 МБ | від 312 zł | 4 пропозиції | ||
WD AV-GP WD5000AVVS 500 ГБ AVVS | від 141 zł | 1 пропозиція | ||
WD AV-GP WD10EURX 1 ТБ | від 360 zł | 2 пропозиції | ||
WD AV-GP WD20EURS 2 ТБ SATA 2 | від 782 zł | 1 пропозиція | ||
WD AV-GP WD20EURX 2 ТБ SATA 3 | від 414 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо