SSD WD Green SSD New WDS240G3G0A 240 GB
Wideo 1Zdjęcia 3 |
WD WDS240G3G0A 2022 rokGreen (dla rynku masowego) |
|
Jak wybrać dysk SSD?Wybieramy szybki i niezawodny dysk SSD do domu, pracy i gier
Seria dysków SSD WD: zielony, niebieski, czerwony, czarny, złotyJaki kolor wybrać dysk SSD Western Digital do konkretnego zastosowania?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WD Green SSD New WDS240G3G0A 240 GB
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Western Digital Dysk SSD Green 240GB SATA 2,5 cala WDS240G3G0A DGWDCWB240G | 151 zł |
WD Green SSD 240GB HD-SSD25-WD-055 | 170 zł |
Dysk WD Green 240GB SSD | 123 zł |
Western Digital Dysk SSD Green 240GB SATA 2,5 cala WDS240G3G0A 88510 | 154 zł |
Dysk WD Green 240GB SSD | 123 zł |
pokaż 19 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje WD Green SSD New WDS240G3G0A
Ceny na WD Green SSD New WDS240G3G0A |
---|---|---|---|---|
WD Green SSD New WDS240G3G0A 240 GB | od 94 zł | 24 oferty | ||
WD Green SSD New WDS480G3G0A 480 GB | od 153 zł | 24 oferty | ||
WD Green SSD New WDS100T3G0A 1 TB | od 260 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →