Imadło Vorel 36038 szczęki 125 mm
Zdjęcia 4 |
Vorel 36038 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vorel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vorel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vorel 36038 szczęki 125 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOYA Toya Vorel imadło ślusarskie obrotowe 125mm 36038 | 150 zł |
Imadło ślusarskie obrotowe 125 mm | 157 zł |
Imadło ślusarskie TOYA 36038, 125 mm | 122 zł |
Imadło ślusarskie obrotowe 125mm Vorel 36038 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 119 zł |
IMADŁO ŚLUSARSKIE OBROTOWE 125MM | 163 zł |
Modyfikacje Vorel 36038
Ceny na Vorel 36038 |
---|---|---|---|---|
Vorel 36037 szczęki 100 mm | od 98 zł | 5 oferty | ||
Vorel 36038 szczęki 125 mm | od 119 zł | 5 oferty | ||
Vorel 36039 130 mm / szczęki 150 mm | od 178 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →