Imadło Vorel 36039 130 mm / szczęki 150 mm
Zdjęcia 4 |
Vorel 36039 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vorel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vorel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vorel 36039 130 mm / szczęki 150 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOYA Toya Vorel imadło ślusarskie obrotowe 150mm 36039 | 209 zł |
Imadło ślusarskie obrotowe 150 mm | 247 zł |
Vorel Imadło ślusarskie obrotowe 150mm 36039 | 427 zł |
Imadło ślusarskie obrotowe TOYA, 150 mm | 182 zł |
Imadło ślusarskie obrotowe 150mm Vorel 36039 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 178 zł |
Modyfikacje Vorel 36039
Ceny na Vorel 36039 |
---|---|---|---|---|
Vorel 36037 szczęki 100 mm | od 98 zł | 5 oferty | ||
Vorel 36038 szczęki 125 mm | od 119 zł | 5 oferty | ||
Vorel 36039 130 mm / szczęki 150 mm | od 178 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →