Zacisk Yato YT-6403 250 mm
Yato YT-6403 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-6403 250 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato Ścisk stolarski kuty chromowany 250x80mm YT-6403 | 76 zł |
Ścisk stolarski YATO 6403, 80x250 mm | 31 zł |
Ścisk stolarski, kuty 250x80 mm Yato YT-6403 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 30 zł |
Modyfikacje Yato YT-6403
Ceny na Yato YT-6403 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6401 160 mm | od 29 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-6402 200 mm | od 35 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-6403 250 mm | od 30 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-6404 300 mm | od 39 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-6405 450 mm | od 36 zł | 5 oferty | ||
Yato YT-6406 600 mm | od 40 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →