Imadło Vorel 36037 szczęki 100 mm
Zdjęcia 4 |
Vorel 36037 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vorel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vorel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vorel 36037 szczęki 100 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOYA Toya Vorel imadło ślusarskie obrotowe 100mm 36037 | 105 zł |
Imadło ślusarskie obrotowe 100 mm | 142 zł |
Imadło ślusarskie obrotowe TOYA, 100 mm | 98 zł |
Imadło ślusarskie obrotowe 100 mm | 142 zł |
IMADŁO ŚLUSARSKIE OBROTOWE 100MM | 122 zł |
Modyfikacje Vorel 36037
Ceny na Vorel 36037 |
---|---|---|---|---|
Vorel 36037 szczęki 100 mm | od 98 zł | 5 oferty | ||
Vorel 36038 szczęki 125 mm | od 119 zł | 5 oferty | ||
Vorel 36039 130 mm / szczęki 150 mm | od 178 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →