Imadło Vorel 36650 szczęki 65 mm
Zdjęcia 4 |
Vorel 36650 |
|
Mocowany do stołu za pomocą zacisku śrubowego
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vorel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vorel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vorel 36650 szczęki 65 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TOYA Toya Vorel imadło stołowe, obrotowe 65mm 36650 | 64 zł |
Imadło stołowe 65 mm | 67 zł |
Vorel Imadło stołowe obrotowe 65mm (36650) | 117 zł |
Imadło obrotowe TOYA 36650, 65 mm | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →