Wanna Villeroy & Boch Oberon 180x80 cm
Zdjęcia 17 |
Villeroy & Boch Oberon 180x80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Villeroy & Boch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Villeroy & Boch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Villeroy & Boch Oberon 180x80 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VILLEROY - BOCH UBQ180OBE2V-01 OBERON Solo Wanna arylowa prostokątna 180x8 | 3 388 zł |
Wanna V&B Oberon 180x80 cm | 3 289 zł |
Villeroy & Boch Oberon Wanna prostokątna 180x80 cm, biała Weiss Alpin UBQ1 | 5 021 zł |
Polecamy