Wiertarka VERTO 50G528
Zdjęcia 9 |
VERTO 50G528 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VERTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VERTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VERTO 50G528
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wiertarka udarowa 850W uchwyt samozaciskowy 13mm /walizka akcesoria/ 50G52 | 191 zł |
Wiertarka udarowa VERTO 50G528 | 180 zł |
Wiertarka Verto 50G528 850W udarowa | 218 zł |
VERTO Wiertarka udarowa 850W, uchwyt samozaciskowy 13 mm, obroty 0-3000 mi | 191 zł |
Wiertarka udarowa 850W, uchwyt samozaciskowy 13 mm, obroty 0-3000 min-1, w | 199 zł |
Modyfikacje VERTO 50G528
Ceny na VERTO 50G528 |
---|---|---|---|---|
VERTO 50G539 | od 153 zł | 6 oferty | ||
VERTO 50G528 | od 180 zł | 7 oferty | ||
VERTO 50G521 | od 175 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →