Nawilżacz Venta AH53 Original Connect
Zdjęcia 14 |
Venta AH53 Original Connect |
|
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Venta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Venta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Venta AH53 Original Connect
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Venta AH530 Original Connect Higrostat 7l 45m2 | 1 319 zł |
Oczyszczacz powietrza Venta NAS RTV AGD Nawilżacz powietrza Venta AH530 OR | 1 500 zł |
Nawilzacz ewaporacyjny Venta AH535 Original Connect (czarny, do 45m2) | 1 599 zł |
Venta AH530 Original Connect Higrostat 7l 45m2 | 1 319 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny Venta AH530 (biały) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 299 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →