Nawilżacz Venta LW 45 Comfort Plus
Zdjęcia 20 |
Venta LW 45 Comfort Plus |
|
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Venta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Venta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Venta LW 45 Comfort Plus
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Venta LW15 Comfort Plus oczyszczacz powietrza i nawilżacz powietrza do pom | 1 099 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny VENTA LW45 Comfort Plus czarny | 1 979 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny VENTA Comfort Plus LW45 Biały | 1 679 zł |
Venta LW45 Comfort Plus Higrostat 10l 60m2 | 1 549 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny VENTA Comfort Plus LW45 Biały | 1 679 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →