Зволожувач повітря Venta LW 45 Comfort Plus
Фото 20 |
Venta LW 45 Comfort Plus |
|
Як мити зволожувач повітряОсновні рекомендації щодо догляду за зволожувачами повітря
Як вибрати зволожувач повітря та мийку повітряВідмінності та ключові критерії вибору ультразвукового зволожувача чи мийки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Venta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Venta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Venta LW 45 Comfort Plus
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Venta LW15 Comfort Plus oczyszczacz powietrza i nawilżacz powietrza do pom | 1 099 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny VENTA Comfort Plus LW45 Biały | 1 679 zł |
Venta LW45 Comfort Plus Higrostat 10l 60m2 | 1 549 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny VENTA Comfort Plus LW45 Biały | 1 679 zł |
Nawilżacz powietrza Venta LW 45 Czarny | 1 805 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →